- |
Product ID
JD24383
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.50 g
Size (w x h)
13 x 13 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24382 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 12 mm |
| Weight | 2.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 7 mm |
| Weight | 1.48 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24381 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 10 mm |
| Weight | 1.73 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 16 mm |
| Weight | 1.78 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 13 mm |
| Weight | 1.88 g |
| Sold As | Pieces |







