- |
Product ID
JD6978
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Rose Gold
Finishing
Hand Polish
Weight
1.20 g
Size (w x h)
2 x 25 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23088 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23092 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24545 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 20 x 3 mm |
| Weight | 1.91 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 16 mm |
| Weight | 1.78 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10042 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 1.5 mm |
| Weight | 1.28 g |
| Sold As | Pieces |







