Sterling Silver Bar Necklace – JD17953
- |
Product ID
JD17953
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.34 g
Size (w x h)
10 x 2 mm
Chain Length
40 cm + 5 cm Extension
Chain Thickness
1.00 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 7 mm |
| Weight | 1.48 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10042 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 1.5 mm |
| Weight | 1.28 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23088 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24545 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 20 x 3 mm |
| Weight | 1.91 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24377 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 7 mm |
| Weight | 1.55 g |
| Sold As | Pieces |











