- |
Product ID
JD21998
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
3.18 g
Chain Length
40 cm + 6 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8766 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Weight | 1.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8764 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Weight | 1.22 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8765 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Weight | 1.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22843 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.94 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22842 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |







