- |
Product ID
JD21374
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.75 g
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
0.80 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24293 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Chain Length | 45 cm + 5 cm Extension |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22842 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22850 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 2.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22849 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 2.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22844 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22843 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |







