- |
Product ID
JD8582
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.07 g
Chain Length
36 cm + 5cm Extension
Chain Thickness
0.90 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8782 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 40 cm + 5 cm Extension |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22843 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25417 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22842 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8465 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 3.05 g |
| Sold As | Pieces |







