3mm Round Cubic Zirconia Sterling Silver Necklace – JD20120
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD20120
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.10 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Chain Length
45 cm
Chain Thickness
1.00 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 13 mm |
| Weight | 1.88 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 16 mm |
| Weight | 1.78 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 7 mm |
| Weight | 1.48 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24383 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19991 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 2.18 g |
| Sold As | Pieces |








