135cm Sterling Silver Singapore Chain With Extension – JD10116
3 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD10116
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
4.18 g
Chain Length
105 cm + 30 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.94 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3621 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Chain Length | 45 cm |
| Weight | 1.05 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22842 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3616 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Chain Length | 45 cm |
| Weight | 1.05 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Chain Length | 40 cm |
| Weight | 0.88 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22843 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |







