- |
Product ID
JD5333
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.22 g
Size (w x h)
13 x 50 mm
Hoop Size
0.8 x mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5343 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 32 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6642 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 18 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11660 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14056 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22855 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |







