- |
Product ID
JD21775
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Weight
1.48 g
Size (w x h)
18 x 32 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21776 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 18 x 32 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25135 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 26 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8529 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 18 x 32 mm |
| Weight | 1.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25136 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 26 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23956 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20730 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 18 x 32 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |







