- |
Product ID
JD9200
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.25 g
Size (w x h)
1.5 x 10 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20945 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8200 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Weight | 0.29 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23798 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 2 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9194 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Weight | 0.33 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9204 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 5 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7915 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 1.6 mm |
| Weight | 0.36 g |
| Sold As | Pieces |







