Sterling Silver Round Crystal Earrings – JD3129
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD3129
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Crystal
Weight
1.10 g
Size (w x h)
8 x 8 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23954 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24010 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25135 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 26 mm |
| Weight | 0.93 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.21 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25136 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 26 mm |
| Weight | 0.93 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23956 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 2.03 g |









