Sterling Silver Patterned Thread Through Earrings – JD8193
166 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD8193
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.87 g
Size (w x h)
31 mm
Hoop Size
0.9 x mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14056 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8739 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 15 x 27 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22855 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11660 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8194 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pairs |







