- |
Product ID
JD20593
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Weight
0.59 g
Size (w x h)
6 x 10 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23799 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 5 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20945 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23798 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 2 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20482 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23795 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 3 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23797 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 3 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pieces |







