Sterling Silver Heart Crystal Earrings – JD4783
Out of stock /Need more than what's in stock?
Only Production Orders
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD4783
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Rose Gold Plated Silver Jewellery
Stone Type
Crystal
Weight
1.42 g
Size (w x h)
15 x 14 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2084 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.85 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1963 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2632 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 17 mm |
| Weight | 1.79 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21368 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 11 x 10 mm |
| Weight | 1.05 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7608 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 14 x 16 mm |
| Weight | 0.93 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2085 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 3.1 g |











