Sterling Silver Ball Stud Earring and Triple Line Ear Cuff with Chain – JD6207
33 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD6207
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Weight
0.62 g
Size (w x h)
8 x 50 mm
Chain Length
5 cm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23798 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 2 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20945 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3210 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 50 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8982 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 11 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20517 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 9 mm |
| Weight | 0.29 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23795 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 3 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |







