- |
Product ID
JD17848
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Freshwater Pearl, Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.24 g
Size (w x h)
6 x 10 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23518 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23173 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22430 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22469 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22427 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pairs |







