Sterling Silver Double Bow Ear Studs with Ball Chain – JD22486
20 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD22486
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.65 g
Size (w x h)
6x5, 6x5 mm
Chain Length
4 cm
Chain Thickness
1.00 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24391 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2275 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 15 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24389 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 1.11 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3819 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24388 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 3 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23525 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |







