- |
Product ID
JD8100
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Hand Polish
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.52 g
Size (w x h)
11 x 7 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25280 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24439 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 0.5 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24228 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 4 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24219 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25022 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24222 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pairs |







