Sterling Silver Dachshund Dog Ear Studs – JD11310
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD11310
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Crystal
Weight
0.50 g
Size (w x h)
10 x 8 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10155 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 4 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24329 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.39 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23953 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.44 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24332 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.39 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10568 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 4 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10569 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.49 g |















