Sterling Silver Cross Crystal Ear Studs – JD5116
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD5116
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.53 g
Size (w x h)
7 x 9 mm
Sold As
Pairs


Select Colour
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13954 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10585 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13950 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10583 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9986 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15041 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |










