Sterling Silver Cross Crystal Ear Studs – JD5116
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD5116
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Crystal
Weight
0.53 g
Size (w x h)
7 x 9 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24502 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24506 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 11 x 9 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24737 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.64 g |

Select Colour
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10583 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.38 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24730 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.43 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10585 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.38 g |












