- |
Product ID
JD4923
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.58 g
Size (w x h)
2 x 12 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14759 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5017 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 25 mm |
| Weight | 0.92 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4886 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 1 x 25 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9281 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 8 mm |
| Weight | 0.81 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9280 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 8 mm |
| Weight | 0.81 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 1 x 15 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |







