Sterling Silver Bar Ear Studs – JD21560
- |
Product ID
JD21560
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
0.52 g
Size (w x h)
2 x 5 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23520 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23522 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5051 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 11 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pairs |

Select Colour
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6789 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 11 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23518 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |










