- |
Product ID
JD25022
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.21 g
Size (w x h)
8 x 8 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5677 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1142 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12810 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 6 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1730 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12809 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10475 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 6 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |







