8mm Pearl Sterling Silver Ear Studs – JD21602
- |
Product ID
JD21602
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Stone Type
Imitation Pearl
Weight
0.95 g
Size (w x h)
8 x 8 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6209 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pairs |

Select Colour
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1435 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23758 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 18 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6208 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23427 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pairs |



Select Colour
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1437 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pairs |










