5mm Round Crystal Sterling Silver Ear Studs – JD1710
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD1710
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.5 g
Size (w x h)
5 x 5 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1706 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.3 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1709 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1708 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13744 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.33 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9712 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21152 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.79 g |
| Sold As | Pairs |

























