4mm Star Cubic Zirconia Sterling Silver Ear Studs – JD3196
£2.31 – £2.88 /Need more than what's in stock? Add to wishlist
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD3196
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
0.43 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3194 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.37 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24200 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1347 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.37 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23951 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1348 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pairs |












