4mm Round Cubic Zirconia Sterling Silver Ear Studs – JD3163
£1.62 – £2.02 /Need more than what's in stock? Add to wishlist
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD3163
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
0.53 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2053 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.86 g |
SALE
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1974 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.72 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8786 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1337 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.32 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1333 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.81 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17398 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.55 g |













