4mm Round Cubic Zirconia Sterling Silver Ear Studs – JD3163
£1.62 – £2.02 /Need more than what's in stock? Add to wishlist
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD3163
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.53 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2019 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.4 g |
| Sold As | Pairs |
SALE
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1974 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1976 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1338 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2050 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.43 g |
| Sold As | Pairs |














