4mm Heart Cubic Zirconia Ear Studs – JD9991
- |
Product ID
JD9991
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
0.61 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25278 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.04 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1340 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.37 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24610 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25279 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 3.25 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1341 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.5 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1342 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pairs |

















