3X5mm Baguette Cubic Zirconia Sterling Silver Ear Studs – JD19946
- |
Product ID
JD19946
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.78 g
Size (w x h)
3 x 5 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25278 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.04 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23951 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25279 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 3.25 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24200 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24610 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |











