3mm Heart Glass Sterling Silver Ear Studs – JD24728
- |
Product ID
JD24728
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Glass
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.39 g
Size (w x h)
3 x 3 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16335 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.81 g |
| Sold As | Pairs |

Select Colour
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8922 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1911 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.7 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8896 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17133 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8895 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pairs |




























