3mm Heart Cubic Zirconia Sterling Silver Ear Studs – JD9508
- |
Product ID
JD9508
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.72 g
Size (w x h)
3 x 3 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1342 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1341 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.5 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1340 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.37 g |
| Sold As | Pairs |

Select Colour
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9991 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9684 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |

















