2x4mm Marquise Cubic Zirconia Sterling Silver Ear Studs – JD20883
- |
Product ID
JD20883
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.46 g
Size (w x h)
2 x 4 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25278 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.04 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3185 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3184 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25279 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 3.25 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3186 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23949 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.36 g |
| Sold As | Pairs |











