Sterling Silver Patterned Double Huggie Earrings with Chain – JD22594
£7.71 £6.94 /Need more than what's in stock? Add to wishlist
1 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD22594
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
1.19 g
Hoop Size
2 x 11 mm (External Diameter)
Chain Thickness
1.00 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25137 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24363 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 5 x 11 mm |
| Weight | 1.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25140 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25138 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24519 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.95 g |







