6mm Square Cubic Zirconia Sterling Silver Charm Ear Hoops – JD2245
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD2245
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
1.4 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23183 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21613 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23182 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2307 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25140 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.18 g |











