- |
Product ID
JD4465
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
3.75 g
Hoop Size
2 x 50 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4885 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 2 x 12 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4485 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 12 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8504 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Hoop Size | 1.3 x 12 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1602 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4480 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 14 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5674 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 2 x 14 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pairs |







