4mm Star Cubic Zirconia Sterling Silver Ear Hoops – JD5859
£3.83 £3.07 /Need more than what's in stock? Add to wishlist
- |
Product ID
JD5859
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Rose Gold
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
0.62 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25137 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2237 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25140 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25138 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2247 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.7 g |
| Sold As | Pairs |











