25mm Sterling Silver Ear Hoops with 6mm Crystal Ball – JD7182
£5.85 – £6.49 /Need more than what's in stock? Add to wishlist
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD7182
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Crystal
Weight
1.24 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Hoop Size
1.2 x 25 mm (External Diameter)
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22289 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11342 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25137 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25138 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25140 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.18 g |











