- |
Product ID
JD16101
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.32 g
Hoop Size
3 x 16 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23225 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23256 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 40 mm |
| Weight | 2.55 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23254 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 35 mm |
| Weight | 1.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 30 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23255 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 18 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8274 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.9 x 18 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |







