13mm Sterling Silver Twisted French Lock Ear Hoops – JD21563
80 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD21563
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Weight
1.47 g
Hoop Size
2 x 13 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21601 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 2 x 18 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 16 mm |
| Weight | 1.57 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23156 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21921 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 30 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19616 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Weight | 1.47 g |
| Sold As | Pairs |







