12mm Sterling Silver Double Twisted Huggie Earrings with Chain – JD22593
£8.49 £7.64 /Need more than what's in stock? Add to wishlist
59 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD22593
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
1.35 g
Hoop Size
2 x 12 mm (External Diameter)
Chain Thickness
1.00 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25140 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24363 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 5 x 11 mm |
| Weight | 1.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20722 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 5 x 11 mm |
| Weight | 1.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24519 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25138 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.18 g |







