- |
Product ID
JD23143
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Finishing
Hand Polish
Weight
0.80 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Chain Length
15 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
1.00 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22610 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5, 6 x 4 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24136 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 8 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22609 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 4.5 x 4.5 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23249 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 4.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8694 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pieces |







