18cm Sterling Silver Heart Bracelet – JD9354
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD9354
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
1.33 g
Chain Length
15 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
4.00 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22609 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3, 4.5 x 4.5 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24136 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 13 x 8 mm |
| Weight | 1.25 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11208 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.73 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7910 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 1.02 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23249 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.72 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 4.45 g |







