Sterling Silver Heart Anklet – JD18342
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD18342
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Enamel
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.09 g
Size (w x h)
7 x 6 mm
Chain Length
22 cm 3 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25147 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23257 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 4 mm |
| Weight | 1.70 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25148 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25146 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25145 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18340 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |







