25cm Sterling Silver Shell Anklet – JD21606
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD21606
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.98 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Chain Length
22 cm 3 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19120 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.42 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25146 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23153 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25145 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9486 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 21 cm 4 cm Extension |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |







