25cm Sterling Silver Satellite Anklet with Extension – JD21444
24 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD21444
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.75 g
Size (w x h)
1.8 x 1.8 mm
Chain Length
22 cm 3 cm Extension
Chain Thickness
0.80 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21445 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 1.80 x 1.80 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25146 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25145 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25148 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25147 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8761 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Weight | 0.92 g |
| Sold As | Pieces |







