- |
Product ID
JD24022
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Finishing
Enamel
Weight
0.60 g
Size (w x h)
6 x 8 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12997 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 13 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24023 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6320 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Weight | 0.8 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6279 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6325 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8915 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pairs |







