- |
Product ID
JD23466
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Enamel
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.63 g
Size (w x h)
7 x 10 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12997 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 13 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6320 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Weight | 0.8 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18335 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 11 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8915 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6279 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6325 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |







